Wybory do SU 

2019-2020

Oto bohaterki dzisiejszego dnia
Marta Okrój i Liwia Pabin,
które od listopada pełnić będą funkcję Przewodniczącej i Zastępcy w SU Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 w Gdańsku
.
Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w działaniu😀😀

wybory-do-su-123487.jpg

na FB_1

A oto obecnie panujący Przewodniczący SU i jego zastępczyni, która zwyciężyła w dzisiejszych wyborach na Przewodniczącą SU.
Gratulujemy!!!

na FB

23 października odbyły się wybory Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego. Do rywalizacji stanęły dwie uczennice @Marta Okrój z 2 Twe i @Liwia Pabin z 1 A. Głosowanie przebiegało bez zastrzeżeń a komisja wyborcza po przeliczeniu głosów stwierdziła, że frekwencja wyniosła 72%.
Oficjalne wyniki zostaną podane na początku następnego tygodnia, bo czekamy na głosy grupy, która wyjechała na wycieczkę do Wrocławia.
Pewne jest jednak, że od listopada władzę w szkole jako Przewodnicząca SU obejmie @Marta Okrój. Wspierać będzie ją @Liwia Pabin. Dziewczęta wybiorą sobie osoby do pomocy i przedstawią program działania SU w roku szkolnym 2019/20. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy bardzo aktywnie przybyli na dzisiejsze wybory, a nowej Przewodniczącej życzymy sukcesów i wytrwałości w realizacji zadań i projektów szkolnych.
Samorząd Uczniowski

na FB